рус

Одеса "Нерухомість"

Журнал «НЕДВИЖИМОСТЬ» одне з найпопулярніших у жителів Одеси та області джерело інформації про ринок нерухомості. Виходить із 2000 року щочетверга.

У нас щотижня публікуються комерційні та приватні оголошення про продаж, оренду, обмін чи купівлю об'єктів житлової нерухомості в Одесі та Одеській області, в інших областях України, за кордоном і на курортах, заміської та комерційної нерухомості, а також про споріднені послуги. Вся реклама систематизована за видами і якісними характеристиками об'єктів нерухомості, враховуючи їх територіальну прив'язку, призначення і ціну, що значно полегшує пошук і вибір об 'єктів. Висока поліграфічна якість видання дозволяє публікувати яскраві ілюстрації та фотографії об'єктів будь-якого розміру без викривлення і погіршення передачі кольору.

Зміст журналу «НЕДВИЖИМОСТЬ» не обмежується рекламними пропозиціями ринку. На шпальтах нашого тижневика публікуються інформаційно-аналітичні матеріали на актуальні теми: новини, статистика й динаміка ринку нерухомості, оцінки незалежних експертів, коментарі спеціалістів, юридичні консультації, практичні поради, корисні довідки з усіх питань нерухомості.

Журнал реалізується в усіх кіоскових мережах і мережевих супермаркетах середньої та вищої цінової категорії, магазинах Одеси та Одеької області.

Офіційний сайт журналу realtyinfo.com.ua надає можливість читати онлайн і передивлятися фото вибраних матеріалів, що виходять у друкованій версії журналу. Новий формат обумовлює й нові можливості для наших рекламодавців. Тепер ми можемо запропонувати розміщення у цифрових версіях активних посилань на сайт рекламодавця, додаткових зображень і навіть розміщення відеороликів.

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу реклами журналу «НЕДВИЖИМОСТЬ»

Зателефонуйте нам

(048)777-08-87
Напишіть нам

До початку сторiнки