рус

Запоріжжя "Працевлаштування"

Газета «Трудоустройство» є одним із найпровідніших платних спеціалізованих видань у галузі працевлаштування на ринку друкованої продукції Запоріжжя та Запорізької області. Вона виходить двічі на тиждень (у понеділок та четвер).

Запоріжжя – один із великих обласних центрів України. Населення нашого міста – 750 тисяч людей. І звичайно, серед цих тисяч є ваш достойний кандидат на роботу! А щоб зустрітися з ним, треба просто розмістити оголошення у нашій газеті «Трудоустройство». Недарма ж наш девіз «Кадри вирішують все!».

Гордість Запоріжжя – острів Хортиця, найбільший острів на Дніпрі. Цей острів має глибоке історичне коріння, від кам’яного віку і до славної козацької доби. Проте острів цікавить не лише істориків та археологів: на ньому чимало місцинок для сучасного екотуризму та й для звичайного активного відпочинку у пікніковому форматі. Хортиця не втрачає актуальність, уміло комбінуючи стародавню історію с сучасними уявленнями про відпочинок. І подібно до цього острова, наша газета «Трудоустройство» гармонійно поєднує багаторічний досвід та бурхливу енергію юності, має заслужену довіру у роботодавців та продовжує завойовувати нових читачів.

І ще одна маленька цікавинка: навіть основний колір прапора й герба нашого міста (малиновий) співпадає з кольором нашої газети! Тож ми, редакція «Трудоустройства», вважаємо себе «аборигенною», істинно запорізькою газетою.

У нас ви завжди знайдете інформацію про вакансії різних державних, муніципальних та комерційних підприємств і структур міста та області. Окрім того, в нас виходять корпоративні статті, присвячені окремим компаніям та організаціям. Також на наших шпальтах ви можете прочитати рекомендації спеціалістів із підвищення ефективності працевлаштування, поради психологів, юристів та читачів, що успішно вирішили свої проблеми працевлаштування за допомогою нашого видання.

Ми вийшли на ринок праці у 1999 році, і з того часу увійшли до лав лідерів серед спеціалізованих видань у галузі працевлаштування. Щотижня на шпальтах газети публікується величезна кількість вакансій, що подають підприємства та заклади Запоріжжя та Запорізької області. Усі вакансії дублюються на сайті rabota-i-trud.ua – таким чином значно розширюється коло читачів-кандидатів на посади.

Інформація в газеті «Трудоустройство» розподілена по ретельно структурованих рубриках згідно зі змістом оголошень. Усі вакансії вказані в алфавітному порядку, що робить пошук значно зручнішим для читача. Кожний з номерів газети читають біля 5500 людей, а тижневу аудиторію складають більше 11000 осіб.

Авторитетність і компетентність газети можуть засвідчити сотні керівників підприємств малого, середнього і крупного бізнесу, представники організацій і закладів усіх форм власності, що протягом багатьох років віддають перевагу нашій газеті при підборі персоналу.

Співробітника з будь-якою, навіть найвищою кваліфікацією, можна підірати, не звертаючись до рекрутингових агенцій. За умови виконання ряду важливих правил це можна зробити дуже просто і швидко.

Пам’ятайте, що від правильності написання оголошення залежить якість і кількість кандидатів, що на нього відреагують. Намагайтеся скласти структуроване оголошення, де чітко прописані загальні відомості про компанію і види її діяльності, вимоги до кандидатів, функціональні обов’язки та гарантії роботодавця (офіційне працевлаштування, високий рівень з/п, дружний колектив і т. ін.). Чим точніше будуть сформульовані вимоги до потенційних співробітників, умови праці та інша інформація по вакансії, тим швидше буде знайдено потрібного кандидата. У цьому вам допоможуть спеціалісти-менеджери, що грамотно складуть текст для вашого оголошення.

Ділимося маленькою хитрістю: раз на тиждень намагайтеся змінити текст повідомлення, це допоможе «зачіпити» більшу кількість кандидатів. Ваше оголошення має виглядати як «продаючий лист». Де-факто, це «гачок», за допомогою якого ви ловитимете «велику рибу», а «маленьку» – відправляти у подальше плавання (хай підросте).

Розмістивши оголошення про набір кадрів у газеті «Трудоустройство», роботодавець вирішує важливу задачу: одразу кілька тисяч людей дізнається про вакансію. Часто саме ця обставина забезпечує успішність пошуку, тому що створюється великий вибір кандидатів. Причому всі відгуки на оголошення будуть поступати від тих людей, хто шукає роботу саме зараз. Тож роботодавцеві лишається тільки оцінити кандидатів і зробити правильний вибір.

Останнім часом на ринку праці активно використовується мережа Інтернет, за допомогою якої можна швидко знайти спеціаліста в будь-якому куточку України. Тому оголошення на нашому сайті rabota-i-trud.ua стане потужним додатковим ресурсом. Ми будемо самостійно розміщувати і оновлювати тексти оголошень, що дозволить вам економити час. У телефонному режимі ви можете вносити зміни по вакансіях, розміщених на нашому сайті.

Будемо раді співпрацювати з вами! Завжди є можливість індивідуального розміщення.

Звертайтеся до відділу продажів газети «Трудоустройство» за телефонами

Зателефонуйте нам

(061)707-07-30 (061)236-98-46 (067)484-21-32 (095)289-40-10 (093)402-39-09
Напишіть нам

До початку сторiнки