рус

Запоріжжя "Робота в Кишені"

Запоріжжя, видання «Робота в Кишені Запоріжжя» №21 вiд 22.05.2024 - Група видань «ГОРОД»

Запоріжжя – один із великих обласних центрів України. Населення нашого міста – 750 тисяч людей. І звичайно, серед цих тисяч є ваш достойний кандидат на роботу! А щоб зустрітися з ним, треба просто розмістити оголошення у нашому журналі «Работа в Кармане». Недарма ж наш девіз «Кадри вирішують все!».

Гордість Запоріжжя – острів Хортиця, найбільший острів на Дніпрі. Але попри великий розмір, цей острів не назвати пустим: тут вистачає простору і для музею історії козацтва, і для комплексу «Запорізька Січ», і для мегалітів кам’яного й бронзового століть, і поганські капища, і безліч велосипедних доріжок, і ще купа різноманітних принадних місцин. Так і наш компактний зовні журнал (формат А5 – менше шкільного зошита за площею) уміщує величезну кількість різноманітних вакансій і запрошень, розподілених за рубриками.

За нашої участі працевлаштувалися тисячі жителів нашого славного міста, а роботодавці з нашою допомогою отримали цінні трудові кадри!

Щотижневий журнал «Работа в Кармане» не схожий на звичні видання з працевлаштування. Він дуже зручний у використанні завдяки чіткій рубрикації, зручному формату і кольоровому виконанню обкладинки. Інформація в журналі розподілена за ретельно структурованими рубриками згідно зі змістом оголошень. Усі вакансії вказані в алфавітному порядку, що робить пошук значно зручнішим для читача.

Через велику популярність журналу серед читачів і крупний тираж «Работа в Кармане» є одним із найефективніших друкованих видань своєї галузі. У нас виходить велика кількість вакансій організацій, пропозицій навчальних центрів та інших послуг кадрового ринку.

«Работа в Кармане» виходить раз на тиждень (у середу) і розповсюджується по точках продажу преси Запоріжжя та області. Сьогодні наш журнал залишається одним із найпопулярніших путівників з працевлаштування для кандидатів і найефективніших інструментів для наймання персоналу. Розмістити оголошення про роботу та вакансії у журналі можна через сайт rabota-i-trud.ua, форму зворотнього зв’язку чи за телефоном.

Звертатися до відділу продажу журналу «Работа в Кармане» за телефонами

Зателефонуйте нам

(061)707-07-30 (061)236-98-46 (067)484-21-32 (095)289-40-10 (093)402-39-09
Напишіть нам

До початку сторiнки