рус

Одеса "Працевлаштування"

Одеса, видання «Працевлаштування Одеса» №50 вiд 20.06.2024 - Група видань «ГОРОД»

Одеса завжди була перехрестям торгових шляхів, де знаходили спільну мову представники різних націй і культур, статків і вподобань, професій і верств населення. У торговому місті кожен намагається зробити свій маленький гешефт, а тому вміння домовлятися і знаходити потрібних людей цінується як ніде інде. І саме у цьому пошуку ми можемо вам допомогти!

На ринку друкованої продукції Одеси та Одеської області одним із найпровідніших платних спеціалізованих видань у галузі працевлаштування є газета «Трудоустройство». Вона виходить двічі на тиждень, у понеділок і четвер.

Ми вийшли на ринок праці у 1999 році, і з того часу увійшли до лав лідерів серед спеціалізованих видань у галузі працевлаштування. Щотижня на шпальтах газети публікується величезна кількість вакансій, що подають підприємства та заклади Одеси та Одеської області.

Від англійських моряків, що час від часу заглядали у наші води ще у ХІХ сторіччі, одесити підхопили прислів'я «швартуватися краще двома якорями» – себто «завжди краще перестрахуватися». У нашому випадку першим «якорем» є газета, а другим – наш сайт rabota-i-trud.ua, де дублюються усі вакансії. Диверсифікація способів пошуку співробітника/вакансії збільшує шанси досягнення мети.

У нас ви завжди знайдете інформацію про вакансії різних державних, муніципальних та комерційних підприємств і структур міста та області. Окрім того, в нас виходять корпоративні статті, присвячені окремим компаніям та організаціям. Також на наших шпальтах ви можете прочитати рекомендації спеціалістів із підвищення ефективності працевлаштування, поради психологів, юристів та читачів, що успішно вирішили свої проблеми працевлаштування за допомогою нашого видання.

Інформація в газеті «Трудоустройство» розподілена по ретельно структурованих рубриках згідно зі змістом оголошень. Усі вакансії вказані в алфавітному порядку, що робить пошук значно зручнішим для читача. Кожний з номерів газети читають біля 5500 людей, а тижневу аудиторію складають більше 11000 осіб.

Авторитетність і компетентність газети можуть засвідчити сотні керівників підприємств малого, середнього і крупного бізнесу, представники організацій і закладів усіх форм власності, що протягом багатьох років віддають перевагу нашій газеті при підборі персоналу.

Новий формат обумовлює й нові можливості для наших рекламодавців. Тепер ми можемо запропонувати розміщення у цифрових версіях активних посилань на сайт рекламодавця, додаткових зображень і навіть розміщення відеороликів.

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу реклами газети «Трудоустройство»

 

Зателефонуйте нам

(048)777-08-87 (048)703-38-38
Напишіть нам

До початку сторiнки