рус

Київ "Работа в Кармане"

Київ, видання «Работа в Кармане» №39 вiд 22.09.2020

Шановні клієнти та партнери!
Багато хто з вас на період карантину призупинив свою діяльність і, відповідно, набір працівників! Дякуємо вам за відповідальне відношення до розпоряджень Верховної Ради України та піклування про здоров"я своє, своїх рідних і своїх працівників!
Наша компанія також подбала про безпеку і ми зараз працюємо віддалено, але продовжуємо працювати і підтримувати з підбором спеціалістів тих роботодавців, хто має змогу і продовжує працювати! 
Всі вакансії оперативно продовжуємо розміщувати на наших ресурсах, якими користуються пошукачі, не порушуючи режиму карантину: на сайтах rabota-i-trud.ua та prostorabota.ua, у спеціалізовних групах в соцмережі Фейсбук, а також в телеграм-каналах!

Будемо раді допомогти вам швидко закрити наявні у вас вакансії!
Всім міцного здоров"я!

 

Кияни ведуть винятково активне життя. Діловий ритм столиці не дозволяє вальяжно гортати товсті повноворматні журнали, сидячи у зручному кріслі біля каміна. А особливо це стосується тих, хто шукає роботу в Києві: у перервах між співбесідами й написанням резюме, у роз'їздах містом і під час швидкого перекусу у кав'ярні точно бракує часу на читання пузатих журналів. Саме тому щотижневий журнал «Работа в Кармане» не схожий на звичні видання з працевлаштування. Формат А5 дозволяє з легкістю взяти журнал із собою. Його зручно читати у метро, у подорожі через усю столицю 12-м трамваєм і навіть стоячи у натовпі на фунікулері.

Через велику популярність журналу серед читачів і крупний тираж «Работа в Кармане» є одним із найефективніших друкованих видань своєї галузі. У нас виходить велика кількість вакансій організацій, пропозицій навчальних центрів та інших послуг кадрового ринку. Незважаючи на компактний формат, журнал насичений інформацією, чітко структурованою і розбитою на блоки. Окрім вакансій, у нас публікуються корисні й пізнавальні статті (не лише з теми працевлаштування) а також різноманітні розважальні матеріали.

«Работа в Кармане» – журнал вакансій, що виходить з 2006 року. Сьогодні наш журнал залишається одним із найпопулярніших путівників з працевлаштування для кандидатів і найефективніших інструментів для наймання персоналу. Розмістити оголошення про роботу та вакансії у журналі можна через сайт rabota-i-trud.ua, форму зворотнього зв’язку чи за телефоном.

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу реклами журналу «Работа в Кармане»

Зателефонуйте нам

044-303-93-84 095-289-40-10
Напишіть нам

До початку сторiнки