рус

Київ "ПростоРобота"

У київському вирі справ і подій доводиться постійно займатися тайм-менеджментом, шукати найшвидший і найпростіший варіант досягнення мети. Ділові розмови, телефонні бесіди, листування у «Вайбері» чи «Скайпі» – все направлено на підвищення ефективності, на позбавлення від «води» й концентрацію на самій суті. А тому ми створили нове видання, так би мовити «квінтесенцію» працевлаштування – газету  ProstoRabota.

Тут нема нічого зайвого. Ані рекламних статей чи інтерв’ю, ані кросвордів, ані анекдотів – просто робота, і все. Наш газети роздаються біля станцій метро, і їх можна повністю пробігти очима протягом поїздки – а на «Арсенальній», мабуть, і до кінця ескалатора встигнути можна. Ще однією перевагою газети ProstoRabota для читачів є те, що вона розповсюджується безкоштовно.

Наша супермета – налагодження зв’язку між роботодавцем і шукачем роботи. Цієї мети ми досягаємо різними шляхами, охоплюючи різні верстви населення. Диверсифікація каналів передачі інформації дозволяє значно розширити аудиторію. А тому окрім друкованого видання ми запустили спецсайт prostorabota.ua. Мінімалістичний принцип «нічого зайвого» зберігається і тут: жодних банерів, блимаючи оголошень, нав’язливих вікон, що відкриваються, і відкриваються, і відкриваються… Самі лише вакансії по різних містах України.

ProstoRabota – економія часу і грошей для шукачів роботи, а тому це найефективніший спосіб для роботодавця знайти потрібного співробітника.

Зателефонуйте нам

044-303-93-84 095-289-40-10
Напишіть нам

До початку сторiнки