рус

Київ "ПростоРабота"

Київ, видання «ПростоРабота» №38 вiд 16.09.2020

Шановні клієнти та партнери!
Багато хто з вас на період карантину призупинив свою діяльність і, відповідно, набір працівників! Дякуємо вам за відповідальне відношення до розпоряджень Верховної Ради України та піклування про здоров"я своє, своїх рідних і своїх працівників!
Наша компанія також подбала про безпеку і ми зараз працюємо віддалено, але продовжуємо працювати і підтримувати з підбором спеціалістів тих роботодавців, хто має змогу і продовжує працювати! 
Всі вакансії оперативно продовжуємо розміщувати на наших ресурсах, якими користуються пошукачі, не порушуючи режиму карантину: на сайтах rabota-i-trud.ua та prostorabota.ua, у спеціалізовних групах в соцмережі Фейсбук, а також в телеграм-каналах!
Будемо раді допомогти вам швидко закрити наявні у вас вакансії!
Всім міцного здоров"я!

 

У київському вирі справ і подій доводиться постійно займатися тайм-менеджментом, шукати найшвидший і найпростіший варіант досягнення мети. Ділові розмови, телефонні бесіди, листування у «Вайбері» чи «Скайпі» – все направлено на підвищення ефективності, на позбавлення від «води» й концентрацію на самій суті. А тому ми створили нове видання, так би мовити «квінтесенцію» працевлаштування – газету  ProstoRabota.

Тут нема нічого зайвого. Ані рекламних статей чи інтерв’ю, ані кросвордів, ані анекдотів – просто робота, і все. Наш газети роздаються біля станцій метро, і їх можна повністю пробігти очима протягом поїздки – а на «Арсенальній», мабуть, і до кінця ескалатора встигнути можна. Ще однією перевагою газети ProstoRabota для читачів є те, що вона розповсюджується безкоштовно.

Наша супермета – налагодження зв’язку між роботодавцем і шукачем роботи. Цієї мети ми досягаємо різними шляхами, охоплюючи різні верстви населення. Диверсифікація каналів передачі інформації дозволяє значно розширити аудиторію. А тому окрім друкованого видання ми запустили спецсайт prostorabota.com.ua. Мінімалістичний принцип «нічого зайвого» зберігається і тут: жодних банерів, блимаючи оголошень, нав’язливих вікон, що відкриваються, і відкриваються, і відкриваються… Самі лише вакансії по різних містах України.

ProstoRabota – економія часу і грошей для шукачів роботи, а тому це найефективніший спосіб для роботодавця знайти потрібного співробітника.

Зателефонуйте нам

096-463-21-14 063-323-04-43
Напишіть нам

До початку сторiнки