рус

Кропивницький "Працевлаштування"

Кропивницький, видання «Працевлаштування Кропивницький» №49 вiд 17.06.2024 - Група видань «ГОРОД»

Шумні міста-мільйонники звикли до пошвидченого темпу життя, до пробок і перманентного браку часу. На щастя, Кропивницький веде куди більш неквапливе життя. У нас завжди є час зупинитися, замислитися, придивитися до деталей. І ось поверхневий образ звичайного безликого містечка зникає безслідно, на перший план виходить особлива атмосфера спокою та насолоди кожною секундою.

Тут можна побачити «Голандію у мініатюрі» – тисячі тюльпанів у нашому Дендропарку. Тут можна прямо на вулиці стати свідком пристрасного танго чи запальний флеш-моб від представників однієї з чисельних місцевих танцювальних шкіл. Тут не хочеться поспішати, кудись бігти з язиком за плечима у шаленій гонитві за враженнями. А хочеться сісти і уважно вивчити все, що пропонується, зважити всі «за» і «проти» і прийняти найвірніше рішення. Саме розраховуючи на такий підхід ми й створюємо нашу газету «Трудоустройство».

Ми вийшли на ринок праці у 1999 році. І з того часу ми набралися досвіду, загартували професіоналізм і зробили нашу газету одним із лідерів серед спеціалізованих видань у галузі працевлаштування. Щотижня на шпальтах газети публікується величезна кількість вакансій, що подають підприємства та заклади Кропивницького та Кіровоградської області. Усі вакансії дублюються на сайті rabota-i-trud.ua – таким чином значно розширюється коло читачів-кандидатів на посади.

Газета «Трудоустройство» виходить двічі на тиждень (у понеділок та четвер). Кожний з номерів газети читають біля 5500 людей, а тижневу аудиторію складають більше 11000 осіб.

У нас ви завжди знайдете інформацію про вакансії різних державних, муніципальних та комерційних підприємств і структур міста та області. Окрім того, в нас виходять корпоративні статті, присвячені окремим компаніям та організаціям. Також на наших шпальтах ви можете прочитати рекомендації спеціалістів із підвищення ефективності працевлаштування, поради психологів, юристів та читачів, що успішно вирішили свої проблеми працевлаштування за допомогою нашого видання.

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу реклами газети «Трудоустройство»

 

Зателефонуйте нам

(052)227-48-20 (050)487-18-13 (098)956-58-18
Напишіть нам

До початку сторiнки