рус

Кропивницький "Сайт ugorod.kr.ua"

Якщо про Київ і Одесу, як про міста з історією і власним унікальним стилем говорять і пишуть багато й красиво, то Кропивницький залишається немов поза увагою, не в фокусі. Маленьке провінційне містечко, де, здається, нема нічого цікавого. Маленьке – так (лише якихось 230 тисяч містян). Провінційне – можливо. Але про те, що у Кропивницькому нема нічого цікавого – посперечаємось!

Місто Кропивницький по праву вважається колискою українського театру. Саме тут народився і працював видатний український драматург і театральний діяч Марко Лукич Кропивницький. Театр, що гідно носить його ім'я, було збудовано ще у XIX сторіччі, а в 2012 році – реконструйовано. Зараз це справжній витвір мистецтва, який варто відвідати.І це лише початок!

Кропивницький також володіє почесним титулом «танцювальної столиці» України. Такої кількості практикуючих танцювальних колективів на квадратний метр міської площі ви не знайдете в жодному іншому місті. Якщо, прогулюючись площею Героїв Майдану, ви раптом натрапите на танцюючу пару чи танцювальний флешмоб – знайте, це цілком природньо для нашого міста.

Візитівкою Кропивницького по праву вважається Дендропарк – один із найбільших парків не лише України, а й усієї Європи. Особливо парк припаде до душі навесні, коли на його території квітнуть численні види тюльпанів, звезені з усього світу. У Дендропарку їх нараховується більше 100 тисяч – справжня Голандія у серці України!

Тепер і ви пересвідчилися, що Кропивницький може дивувати й зачудовувати. А про всі події та заходи міста можна дізнатися в одному джерелі – на сайті www.ugorod.kr.ua. Цей міський портал входить до п'ятірки кращих у регіоні. Найсвіжіші новини, актуальні івенти, проекти, опитування і розіграші – все поруч і поряд, на одному комплексному сайті.

У наших клієнтів є можливість розмістити банерну рекламу, замовити новину чи створити з нашою допомогою своєрідну візитівку свого бізнесу – персональну сторінку на www.ugorod.kr.ua. На сайті активно діє афіша заходів міста, а також розділ оголошень і вакансій.

Розцінки на рекламу прйнятні, а про всі пропозиціх можна дізнатися телефоном, або залишивши запит прайсу на нашій електронній пошті за допомогою форми «Зв'язатися з нами»

Неквапливо довідатися про свіжі новини за горнятком кави? Прочитати все про життя міста в одному джерелі? В цьому весь Кропивницький: тихе, поважне місто, що любить комфорт і зручність.

Зателефонуйте нам

(052)227-48-20 (095)387-31-51
Напишіть нам

До початку сторiнки