рус

Дніпро "Робота+зарплата"

Газета «Работа + Зарплата» виходить із 2006 р. і весь час свого існування є одним із найпровідніших платних спеціалізованих видань у галузі працевлаштування на ринку друкованої продукції Дніпра та області.

Дніпро – один із найкрупніших бізнес-центрів України. Тут зосереджена велика кількість компаній і корпорацій, представництв міжнародних організацій, філій відомих брендів і банківських структур. Дніпро – одне з тих осередкових міст країни, де шанс знайти гідну роботу значно вище, аніж на периферії. Місто відкриває більше можливостей для фахівців у різних галузях коштом свого широкого ринку праці і розгалуженої інфраструктури. Економічна активність нашої області обумовлює постійне створення робочих місць, серед яких: різнороби, фахівці інформаційних технологій, професіонали з продажу, маркетологи, банкіри, юристи, бухгалтери та інші. Це дозволяє максимально наповнювати наші видання актуальною і корисною інформацією.

У нас ви завжди знайдете інформацію про вакансії різних державних, муніципальних та комерційних підприємств і структур міста та області. Окрім того, в нас виходять корпоративні статті, присвячені окремим компаніям та організаціям. Також на наших шпальтах ви можете прочитати рекомендації спеціалістів із підвищення ефективності працевлаштування, поради психологів, юристів та читачів, що успішно вирішили свої проблеми працевлаштування за допомогою нашого видання.

Інформація в газеті «Работа + Зарплата» розподілена по ретельно структурованих рубриках згідно зі змістом оголошень. Усі вакансії вказані в алфавітному порядку, що робить пошук значно зручнішим для читача. Кожний з номерів газети читають біля 5500 людей, а тижневу аудиторію складають більше 11000 осіб.

Авторитетність і компетентність газети можуть засвідчити сотні керівників підприємств малого, середнього і крупного бізнесу, представники організацій і закладів усіх форм власності, що протягом багатьох років віддають перевагу нашій газеті при підборі персоналу.

Основні характеристики:

Періодичність: 2 рази на тиждень (у понеділок i четвер)

Формат / колір: А3, маджента + ч/б

Розповсюдження: м. Дніпро – 90%, Дніпропетровська область – 10%

Розмістити оголошення про роботу чи інформацію про вакансію в газеті можна через форму «Зв'язатися з нами» або за телефонами

 

Зателефонуйте нам

(097)590-09-44 (+0)567-859-55-09
Напишіть нам

До початку сторiнки