рус

Краматорськ "Працевлаштування"

Історія нашого краю нерозривно пов'язана з працею. На плечах трударів Донбасу завжди трималася левова частка важкої промисловості України. Наші шахтарі й металурги, машинобудівники й солевари і сьогодні вносять свою лепту у статок країни. У нас завжди знайдеться робота для тих, хто прагне зростання й розвитку. І наше видання допомагає в цьому!

Газета «Трудоустройство» є одним із найпровідніших платних спеціалізованих видань у галузі працевлаштування на ринку друкованої продукції Краматорська та Донецької області. Вона виходить двічі на тиждень (у понеділок та четвер).

У нас ви завжди знайдете інформацію про вакансії різних державних, муніципальних та комерційних підприємств і структур міста та області. Окрім того, в нас виходять корпоративні статті, присвячені окремим компаніям та організаціям. Також на наших шпальтах ви можете прочитати рекомендації спеціалістів із підвищення ефективності працевлаштування, поради психологів, юристів та читачів, що успішно вирішили свої проблеми працевлаштування за допомогою нашого видання.

Наше краматорське відділення вдало поєднує старе і нове. Саме видання з'явилось у Краматорську лише у листопаді 2015, а тому все ще зберігає «ефект новизни»: відомо, що людина завжди звертає особливу увагу на щось нове, незвичне. Водночас, наша група видань працює на ринку праці з 1999 року, за цей час ставши одним із лідерів серед спеціалізованих видань у галузі працевлаштування. А це значить, що багаторічний досвід наших спеціалістів дозволяє якнайкраще організувати зв'язок між роботодавцем та кандидатом.

Щотижня на шпальтах газети публікується величезна кількість вакансій, що подають підприємства та заклади Краматорська та Донецької області. Усі вакансії дублюються на сайті rabota-i-trud.ua – таким чином значно розширюється коло читачів-кандидатів на посади.

Інформація в газеті «Трудоустройство» розподілена по ретельно структурованих рубриках згідно зі змістом оголошень. Усі вакансії вказані в абетковому порядку, що робить пошук значно зручнішим для читача. Кожний з номерів газети читають біля 5500 людей, а тижневу аудиторію складають більше 11000 осіб.

Авторитетність і компетентність газети можуть засвідчити сотні керівників підприємств малого, середнього і крупного бізнесу, представники організацій і закладів усіх форм власності, що протягом багатьох років віддають перевагу нашій газеті при підборі персоналу.

Офіційний сайт газети rabota-i-trud.ua дає можливість читати онлайн і дивитися фото вибраних матеріалів, що публікуються у друкованій версії.

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу реклами газети «Трудоустройство»:

адреса: м. Краматорськ, вул. В. Стуса (Соціалістична), 70а, редакція

 

Зателефонуйте нам

(095)289-40-10 (097)568-65-78
Напишіть нам

До початку сторiнки