рус

Київ "Працевлаштування"

Київ, видання «Працевлаштування Київ» №29 вiд 15.07.2024 - Група видань «ГОРОД»

Столиця – вона і є столиця. Осередок бізнес-активності, центр політичної, промислової, соціальної, культурної, розважальної та решти сфер життя України. Київ надає мільйон можливостей: він готовий і почастувати котлетою по-київськи, і побалувати шматочком знаменитого київського торта, і навіть дати поплавати у власному київському морі! Але щоб скористатися всіма цими можливостями, треба бути активним і користуватися найрізноманітнішими інструментами. Один із таких інструментів – наше видання.

Газета «Трудоустройство» є одним із найпровідніших платних спеціалізованих видань у галузі працевлаштування на ринку друкованої продукції Києва та Київської області. Вона виходить двічі на тиждень (у понеділок та четвер).

У нас ви завжди знайдете інформацію про вакансії різних державних, муніципальних та комерційних підприємств і структур міста та області. Окрім того, в нас виходять корпоративні статті, присвячені окремим компаніям та організаціям. Також на наших шпальтах ви можете прочитати рекомендації спеціалістів із підвищення ефективності працевлаштування, поради психологів, юристів та читачів, що успішно вирішили свої проблеми працевлаштування за допомогою нашого видання.

В першу чергу «Трудоустройство» читають люди, що активно шукають роботу на даний момент. Це чоловіки й жінки, що не чекають на щасливий випадок, що готові працювати, щоб реалізовувати себе і скористатися можливостями, що їх надає столиця. Деякі з них тимчасово без роботи, деякі працевлаштовані, але замислюються про зміну місця чи галузі діяльності. Кияни завжди прагнуть кращого, а тому шукають найефективніший шлях до своєї мети. Газета «Трудоустройство» пропонує саме такий шлях.

Ми трудимося на ринку працевлаштування більше 10 років, і протягом цього часу увійшли до лав лідерів серед спеціалізованих видань у галузі працевлаштування. Щотижня на шпальтах газети публікується величезна кількість вакансій, що подають підприємства та заклади. Усі вакансії дублюються на сайті rabota-i-trud.ua – таким чином значно розширюється коло читачів-кандидатів на посади.

Інформація в газеті «Трудоустройство» розподілена по ретельно структурованих рубриках згідно зі змістом оголошень. Усі вакансії вказані в алфавітному порядку, що робить пошук значно зручнішим для читача. Кожний з номерів газети читають біля 5500 людей, а тижневу аудиторію складають більше 11000 осіб.

Авторитетність і компетентність газети можуть засвідчити сотні керівників підприємств малого, середнього і крупного бізнесу, представники організацій і закладів усіх форм власності, що протягом багатьох років віддають перевагу нашій газеті при підборі персоналу.

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу реклами газети «Трудоустройство»

 

Зателефонуйте нам

(044)303-93-84 (063)123-35-52
Напишіть нам

До початку сторiнки