рус

Дніпро "Робота в Кишені"

Дніпро, видання «Робота в Кишені Дніпро» №21 вiд 22.05.2024 - Група видань «ГОРОД»

Наше місто є мостом, що об'єднує Захід і Схід України. І, як і сам мільйонний Дніпро, що зв'язує Правий і Лівий береги, журнал «Работа в кармане» наводить міст між роботодавцем і кандидатом.

З моменту виходу у 2008 р. і донині наш журнал зберігає місце серед лідерів з-поміж спеціалізованих ЗМІ Дніпра та області. Наш тижневик із працевлаштування є не лише зручним помічником у пошуку роботи для кандидатів, а й ефективним інструментом з підбору персоналу для роботодавців. Видання дуже зручне у використанні через невеликий розмір, чітку рубрикацію і кольорове виконання обкладинки.

З самого народження Дніпро був діловим і промисловим центром. Розмаїття і кількість організацій, компаній, фірм і підприємств у нашому місті дійсно вражає. З одного боку, такий вибір дає багато можливостей, але з іншого – через це досить важко орієнтуватися навіть в одній галузі. І саме тому компактний і зручний журнал вакансій «Работа в кармане» так підходить мешканцям Дніпра та області.

Окрім оголошень про роботу і пропозицій навчальних центрів наші читачі отримують інформаційні матеріали, що надають практичну допомогу кандидатам при пошуку роботи, а також інші цікаві й корисні статті, що можуть стати у нагоді не лише при працевлаштуванні.

Основні характеристики:

Періодичність: 1 раз на тиждень (середа)

Формат/колір: А5, повнокольоровий + ч/б

Розповсюдження: м. Дніпро – 90%, Дніпропетровська область – 10%

Розмістити оголошення про роботу чи інформацію про вакансію в нашому журналі можна за телефонами

 

Зателефонуйте нам

(097)590-09-44 (+0)567-859-55-09
Напишіть нам

До початку сторiнки