рус

Кропивницький "Перша Міська Газета"

Наша газета для тих, хто молодий розумом, серцем і душею, хто втомився від одноманітних новин і нескінченних кримінальних хронік, хто вміє радіти кожній хвилині життя. Нас читають і дорослі, і малеча, і замріяні дівчата, і прагматичні чоловіки, нерозсудливі закохані та розсудливі керівники, бабусі й дідусі…

Ми разом хочемо змінити життя свого міста на краще і докладаємо усіх можливих зусиль, щоб цього досягти. Тому пишемо про політику та «соціалку», про добрих людей і талановитих майстрів, про дороги та євроінтеграцію, освіту й самоосвіту. Скептично ставимося до зазнайкуватих службовців, обожнюємо юні таланти та сміливі рішення. І так, ми самі любимо смачно поїсти і своїх читачів намагаємося щономеру почастувати новим і оригінальним рецептом – щоб шлунку було гаряче, а гаманцю – не боляче.))

«Первая городская» – це колектив схибнутих на своїй роботі журналістів, що готові за першим натяком мчати до цікавої особистості, за приголомшливим сюжетом, вдалим кадром і свіжими новинами.

«Первая городская газета» виходить щотижня у четвер.

Формат – А3, роздрібний продаж і підписка.

У кожного номера – більше 15000 читачів.

Географія розповсюдження: Кропивницький та область.

Сайт газети: ugorod.kr.ua

Газета містить політичні, економічні новини Кропивницького й області, інтерв'ю з цікавими й відомими містянами, новини культури та спорту.

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу реклами

 

Зателефонуйте нам

0522-274820 096-1006692 066-4680846
Напишіть нам

До початку сторiнки