рус

Харків "Робота+зарплата"

Про те, що Харків був першою столицею України, знають усі містяни. Столиця – це не просто точка на карті, у якій зосереджено апарат керування державою. Це особливий дух: впевненість у собі, науковий і технічний потенціал, вміння і готовність вести за собою, бути лідером. І з перенесенням адміністративного апарату у Київ цей столичний дух у нас не «вивітрився». Харків досі готовий посилено працювати і вести Україну в майбуття. А для цього необхідні кваліфіковані кадри, необхідний контакт між тими, хто пропонує роботу, і тими, хто може її виконувати. Саме у забезпеченні цього контакту ми бачимо нашу місію.

Газета «Работа + Зарплата» весь час свого існування є одним із найпровідніших платних спеціалізованих видань у галузі працевлаштування на ринку друкованої продукції Дніпра та області. Вона виходить раз на тиждень, у вівторок.

Парк Горького  восьмое чудо Харькова

вул. Сумська, 81. Парк Горького – восьме чудо Харкова». 23 скульптури з міді у парковій зоні за мільйон гривень.

Ми вийшли на ринок праці у 1999 році, і з того часу увійшли до лав лідерів серед спеціалізованих видань у галузі працевлаштування. Щотижня на шпальтах газети публікується величезна кількість вакансій, що подають підприємства та заклади Харкова та Харківської області. Усі вакансії дублюються на сайті rabota-i-trud.ua – таким чином значно розширюється коло читачів-кандидатів на посади.

У нас ви завжди знайдете інформацію про вакансії різних державних, муніципальних та комерційних підприємств і структур міста та області. Окрім того, в нас виходять корпоративні статті, присвячені окремим компаніям та організаціям. Також на наших шпальтах ви можете прочитати рекомендації спеціалістів із підвищення ефективності працевлаштування, поради психологів, юристів та читачів, що успішно вирішили свої проблеми працевлаштування за допомогою нашого видання.

Інформація в газеті «Работа + Зарплата» розподілена по ретельно структурованих рубриках згідно зі змістом оголошень. Усі вакансії вказані в алфавітному порядку, що робить пошук значно зручнішим для читача. Кожний з номерів газети читають біля 5500 людей, а тижневу аудиторію складають більше 11000 осіб.

Харьковский исторический музей

вул. Університетська, 5. Харківський історичний музей. Будівля зведена у 1908 р. за проектом архітектора Корнієнка.

Офіційний сайт газети rabota-i-trud.ua дає можливість читати онлайн і дивитися фото вибраних матеріалів, що публікуються у друкованій версії.

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу реклами газети «Работа + Зарплата»

 

Зателефонуйте нам

057-7563509 057-7529229 063-1233552
Напишіть нам

До початку сторiнки