рус

Харків "Робота в Кишені"

Наука і технології намагаються зробити наше життя простішим, зручнішим, конструктивнішим. Тенденція до мініатюризації спостерігається не лише у галузі мобільної телефонії: те, для чого півсторіччя тому був потрібний повномасштабний виробничий цех, сьогодні спокійно може виконати автомат розміром із холодильник. Портативність і мобільність стали синонімами функціональності. Саме тому журнал «Работа в Кармане» не схожий на звичні видання з працевлаштування. Компактний буклет формату А5 зручно тримати в руках, носити у кишені, гортати у метро.

Харків'яни дуже цінують практичність і ефективність. І не лише тремпелем прославився Харків: у першій столиці України досі збереглася істинно столична жага до передових технологій, до наукового та промислового лідерства. А щоби зберігати ці лідерські позиції, місту постійно потрібні кваліфіковані кадри.

вул. Сумська, 81. Екстрим-парк у парку Горького. Скульптури сімейства африканських жирафів (тато, мама й два малюки) були встановлені до дня народження парку 24 серпня 2014 р.

Через велику популярність журналу серед читачів і серйозному тиражу «Работа в Кармане» є одним із найефективніших друкованих видань. Своїм читачам ми пропонуємо велику кількість вакансій організацій, пропозицій навчальних центрів та інших послуг кадрового ринку.

«Работа в Кармане» – журнал вакансій, що виходить у Харкові з 2006 р. двічі на тиждень (у понеділок і четвер). Кожний з номерів журналу читають більше 5 тисяч людей, а тижневу аудиторію складають більше 10 тисяч читачів. Видання дуже зручне у використанні через чітку рубркацію, зручний формат і кольорове виконання обкладинки.

Авторитетність і компетентність журналу можуть засвідчити сотні керівників підприємств малого, середнього і крупного бізнесу, представники організацій і закладів усіх форм власності, що протягом багатьох років віддають перевагу нашому журналу при підборі персоналу.

вул. Сумська, 72. Скульптура «Віолончельний концерт» – композиція, розташована на внутрішньому подвір’ї комплексу Platinum Plaza в так званому «Саду скульптур», що включає кілька робіт відомого ізраїльського скульптора Франка Майслера.

Сьогодні «Работа в Кармане» залишається одним із найпопулярніших путівників із працевлаштування для кандидатів і найефективніших інструментів для набору персоналу. Розмістити оголошення про роботу чи вакансії можна через сайт rabota-i-trud.ua, через форму зворотного зв'язку чи за телефоном.

 

Зателефонуйте нам

(057)756-35-09 (057)752-92-29 (063)123-35-52
Напишіть нам

До початку сторiнки