рус

Житомир "Працевлаштування"

Житомир, видання «Працевлаштування» №43 вiд 27.05.2024 - Група видань «ГОРОД»

Сама назва нашого міста підкреслює, що це працелюбний край. Житомирська область – край хліборобів, мир жита. Утім, час змінює усе і розставляє нові пріоритети, варіює профілі і вчить новому: зараз вся україна ходить у наших житомирських шкарпетках і їсть наше морозиво. Але при цьому не всі знають, що й шлях людства у космос був би куди довшим, якби на карті не було Житомира: адже саме наш земляк Корольов вивів у навколоземний простір перший штучний супутник, а пізніше – зробив можливим легендарний політ Гагаріна.

Тож працювати житомиряни вміють і люблять. Але щоб реалізувати своє право на працю, треба налагодити контакт між роботодавцем і кандидатом. Саме цей процес ми взяли собі за мету.

Газета «Трудоустройство» є одним із найпровідніших платних спеціалізованих видань у галузі працевлаштування на ринку друкованої продукції Житомира та Житомирської області. Вона виходить двічі на тиждень (у понеділок та четвер).

У нас ви завжди знайдете інформацію про вакансії різних державних, муніципальних та комерційних підприємств і структур міста та області. Окрім того, в нас виходять корпоративні статті, присвячені окремим компаніям та організаціям. Також на наших шпальтах ви можете прочитати рекомендації спеціалістів із підвищення ефективності працевлаштування, поради психологів, юристів та читачів, що успішно вирішили свої проблеми працевлаштування за допомогою нашого видання.

Ми вийшли на ринок праці у 1999 році, і з того часу увійшли до лав лідерів серед спеціалізованих видань у галузі працевлаштування. Щотижня на шпальтах газети публікується величезна кількість вакансій, що подають підприємства та заклади Житомира та області. Усі вакансії дублюються на сайті rabota-i-trud.ua – таким чином значно розширюється коло читачів-кандидатів на посади.

Інформація в газеті «Трудоустройство» розподілена по ретельно структурованих рубриках згідно зі змістом оголошень. Усі вакансії вказані в абетковому порядку, що робить пошук значно зручнішим для читача. Кожний з номерів газети читають біля 5500 людей, а тижневу аудиторію складають більше 11000 осіб.

Авторитетність і компетентність газети можуть засвідчити сотні керівників підприємств малого, середнього і крупного бізнесу, представники організацій і закладів усіх форм власності, що протягом багатьох років віддають перевагу нашій газеті при підборі персоналу.

Офіційний сайт газети rabota-i-trud.ua дає можливість читати онлайн і дивитися фото вибраних матеріалів, що публікуються у друкованій версії.

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу реклами газети «Трудоустройство»

Зателефонуйте нам

(041)246-75-82 (067)411-18-14
Напишіть нам

До початку сторiнки