рус

Вінниця "Працевлаштування"

Вінниця, видання «Працевлаштування Вінниця» №50 вiд 19.06.2024 - Група видань «ГОРОД»

Вже кілька років поспіль у різних опитуваннях Вінницю називають кращим містом для життя в Україні. Якщо крупніші мегаполіси нашої країни можна назвати містами для бізнесу, для виробництва, для туризму, то Вінниця – місто для людей, для вінничан. Подібно до знаменитих вінницьких фонтанів, що підносять воду спокійного й повноводного Південного Буга на 60-метрову висоту, сама Вінниця м'яко і з видимою легкістю підштовхує людину до росту й розвитку.

Але ця легкість лише зовнішня. Руслан і Людмила, наші «рідні» лебеді у центральному парку, плинуть гладдю ставка плавно й велично, але під водою посилено й активно працюють лапками. Так і самі вінничани наполегливо й затято трудяться, щоб зберегти й примножити достаток свого міста. І наш редакційний колектив теж «працює лапками», щоб допомогти організувати цей труд, налагодити контакт між роботодавцем і кандидатом.

Газета «Трудоустройство» є одним із найпровідніших платних спеціалізованих видань у галузі працевлаштування на ринку друкованої продукції Вінниці та Вінницької області. Вона виходить двічі на тиждень (у понеділок та середу).

У нас ви завжди знайдете інформацію про вакансії різних державних, муніципальних та комерційних підприємств і структур міста та області. Окрім того, в нас виходять корпоративні статті, присвячені окремим компаніям та організаціям. Також на наших шпальтах ви можете прочитати рекомендації спеціалістів із підвищення ефективності працевлаштування, поради психологів, юристів та читачів, що успішно вирішили свої проблеми працевлаштування за допомогою нашого видання.

Ми вийшли на ринок праці у 1999 році, і з того часу увійшли до лав лідерів серед спеціалізованих видань у галузі працевлаштування. Щотижня на шпальтах газети публікується величезна кількість вакансій, що подають підприємства та заклади Запоріжжя та Запорізької області. Усі вакансії дублюються на сайті rabota-i-trud.ua – таким чином значно розширюється коло читачів-кандидатів на посади.

Інформація в газеті «Трудоустройство» розподілена по ретельно структурованих рубриках згідно зі змістом оголошень. Усі вакансії вказані в алфавітному порядку, що робить пошук значно зручнішим для читача. Кожний з номерів газети читають біля 5500 людей, а тижневу аудиторію складають більше 11000 осіб.

Авторитетність і компетентність газети можуть засвідчити сотні керівників підприємств малого, середнього і крупного бізнесу, представники організацій і закладів усіх форм власності, що протягом багатьох років віддають перевагу нашій газеті при підборі персоналу.

Офіційний сайт газети rabota-i-trud.ua дає можливість читати онлайн і дивитися фото вибраних матеріалів, що публікуються у друкованій версії.

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу реклами газети «Трудоустройство»

Зателефонуйте нам

(043)250-29-05
Напишіть нам

До початку сторiнки