рус

Одеса "Робота в Кишені"

Одеса любить, щоб було зручно. Де б не був, одесит намагається влаштуватися з максимальним комфортом, щоб не дуло, не заважало й не відволікало. Саме тому щотижневий журнал «Работа в Кармане» не схожий на звичні видання з працевлаштування. Формат А5 ідеально підходить, щоб узяти його з собою, наприклад, на пляж – і шукати роботу «без відриву» від відпочинку.

«Работа в Кармане» журнал вакансій, що виходить з 2006 року. Сьогодні наш журнал залишається одним із найпопулярніших путівників з працевлаштування для кандидатів і найефективніших інструментів для наймання персоналу. Видання дуже зручне у використанні через чітку рубркацію, зручний формат і кольорове виконання обкладинки.

Через велику популярність журналу серед читачів і крупний тираж «Работа в Кармане» є одним із найефективніших друкованих видань своєї галузі. У нас виходить велика кількість вакансій організацій, пропозицій навчальних центрів та інших послуг кадрового ринку.

Те, що жителі Міста люблять комфорт і зручність, не означає, що ми лінькуваті. Просто одесит завжди шукає найефективніший метод щось зробити, прагне до досягнення максимального ефекту з мінімальними зусиллями. А тому «Работа в кармане» існує не лише у зручному друкованому варіанті, а й у вигляді сайту rabota-i-trud.ua. Тож розміщуючи у нас рекламу, ви охоплюєте одразу два поля потенційних співробітників.

А розміститися у нас теж зручно і просто! Достатньо зв'язатися з нами через відповідну форму (трохи нижче на цій же сторінці) або зателефонувати

 

Зателефонуйте нам

(048)777-08-87 (048)703-38-38
Напишіть нам

До початку сторiнки