рус

Одеса "Будівництво та ремонт"

Спеціалізований рекламно-інформаційний журнал «Строительство и ремонт»популярний журнал для широкого кола читачів, що містить вичерпну інформацію і практичні рекомендації з ремонту та облаштування квартир і приватних житлових будинків, реконструкції мансардних приміщень і цокольних поверхів, модернізації ванн, кухонь та віталень. Це щотижневе видання про будівельні та оздоблювальні технології та матеріали, меблі та інтер'єр.

На наших шпальтах професіонали діляться досвідом з вибору будівельних та оздоблювальних матеріалів, інструментів для проведення ремонту. В центрі уваги – докладно вивчений поетапний виробничий процес.

Аудиторія журналу: приватні особи, підприємці та організатори, що планують будівництво, ремонт та облаштування житла, заміських будинків, ділянок, офісів та інших приміщень. Періодичність виходу – раз на тиждень (щоп'ятниці).

Журнал є постійним інформаційним спонсором та активним учасником будівельних виставок Одеси.

Офіційний сайт журналу «Строительство и ремонт» stroymir.net.ua надає можливість читати онлайн і передивлятися фото вибраних матеріалів, що виходять у друкованій версії журналу. Ми також пропонуємо своїм читачам повні версії журналів для перегляду онлайн.

Новий формат обумовлює й нові можливості для наших рекламодавців. Тепер ми можемо запропонувати розміщення у цифрових версіях активних посилань на сайт рекламодавця, додаткових зображень і навіть розміщення відеороликів.

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу реклами журналу «Строительство и ремонт» через форму «Зв'яжіться з нами» або за телефонами

 

Зателефонуйте нам

048-7033838 048-7770887 093-3545851
Напишіть нам

До початку сторiнки